W nowej hali sportowej V LO w Rzeszowie odbyły się finały wojewódzkie ogólnopolskiego turnieju Kinder+ Sport w mini siatkówce dziewcząt. Turniej ten uznawany jest za nieoficjalne mistrzostwa Polski w dla dzieci do lat 14 i jest to największy tego typu turniej w Europie. Znakomicie spisały się w nim podopieczne trenera Jakuba Patkiewicza z Vegi MOSiR Stalowa Wola.
W finałach wojewódzkich wystąpiło 16 drużyn wyłonionych wcześniej w turniejach eliminacyjnych. Do finału ogólnopolskiego awansował mistrz i wicemistrza.
Doskonale spisały się najmłodsze siatkarki Vegi MOSiR Stalowa Wola, obydwa zespoły; „trójki” i „czwórki”. Dziewczęta z rocznika 2006, które występowały w kategorii „trójek” wygrały wszystkie mecze w grupie i ćwierćfinał 2:0, a w półfinale pokonały po dramatycznym boju zespół z Nowej Dęby 2:1 i tym samym zapewniły sobie, bez ze względu na wynik spotkania o pierwsze miejsce, awans do finału ogólnopolskiego. To jednak młodych i ambitnych „veganek” nie usatysfakcjonowało i także w meczu finałowym z drużyną z Przemyśla pokazały waleczne serca. Przegrały pierwszego seta, ale dwa następne rozstrzygnęły na swoja korzyść, do 4 i do 7, i zwyciężając 2:1, zapewniły sobie tytuł mistrzyń Podkarpacia.
Historyczny, bo pierwszy w historii klubu. Mistrzowska Vega występowała w składzie: Anita Bazan, Julia Budziło, Gabriela Pelic, Amelia Strugalska.
Również siatkarki z rocznika 2005, rywalizujące w „czwórkach” zaliczyły udany występ. Zajęły trzecie miejsce. Po wyraźnych
wygranych w grupie i w ćwierćfinale, w meczu półfinałowym trafiły na mocny zespół z Jarosławia i po zaciętej walce – pierwszy set przegrany na przewagi – musiały uznać wyższość popularnych „biszkopcików”. Mecz o trzecie miejsce z Mielcem od początku toczył się pod dyktando naszego zespołu, który zakończył go po dwóch setach.
Brązowe medalistki występowały w składzie: Barbara Dziura, Aleksandra Partyka, Zuzanna Drozdowicz, Magdalena Bis, Laura Golik, Kornelia Budziło.
