Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Stalowej Woli 2021

Rozpoczynamy jubileuszowy 50. Plebiscyt „Sztafety” na Najpopularniejszego Sportowca Stalowej Woli w roku 2021 – jeden z najstarszych plebiscytów w regionie.

Podobnie jak w latach poprzednich, wybierzemy także trójkę Najlepszych Masterów, Trenera Roku i Talent Roku 2021 (w tegorocznej edycji plebiscytu “Sztafety” o ten tytuł rywalizować będą zawodnicy i zawodniczki urodzeni w roku 2016).

W tym roku głosowanie odbywać będzie się w gazecie, Internecie i w telefonie.

Kupony konkursowe

Kupony będziemy drukować do końca lutego należy składać w siedzibie redakcji w budynku dyrekcji PKS w Stalowej Woli przy ul. Ofiar Katynia 30 (parter) lub wysłać pocztą na adres redakcji: Wydawnictwo „Sztafeta” Sp. z o.o., ul. Ofiar Katynia 30, 37-450 Stalowa Wola (o ważności kupony decyduje data stempla pocztowego).

Uwaga!!! Kupony są ważne tylko przez 5 kolejnych dni i gdy są wypełnione w całości, czyli należy wskazać 10 Najpopularniejszych Sportowców, 3 Mastersów i po 1 Talencie i Trenerze.

Głosowanie SMS

Głosowanie SMS startuje 5 stycznia o godzinie 8 i potrwa do północy 28 lutego. Koszt wiadomości to 1,23 zł z VAT. Poniżej linki z numerami do głosowania SMS-owego.

Sportowiec roku 2021

Talent roku 2021

Trener roku 2021

Najlepszy Master 2021

Głosowanie Internetowe ↓↓↓

Poniżej przedstawiamy sylwetki wszystkich sportowców biorących udział w plebiscycie. W każdej kategorii można zagłosować tylko raz i tylko na jednego wybranego kandydata. Żeby zagłosować należy kliknąć na gwiazdkę w lewym dolnym rogu przy zdjęciu kandydata. Głosowanie trwa do 28 lutego.

GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE!!!

Wyniki Plebiscytu ogłosimy 11 marca.

 

Regulamin plebiscytu

Sponsorzy plebiscytu:

Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Stalowej Woli 2021 Sztafeta.pl