Awanse otrzymały Marzena Smycz z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Nisku oraz Agnieszka Żołynia z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Nisku. Obie nauczycielki pomyślnie przeszły postępowanie egzaminacyjne, które odbyło się 15 lipca 2025 r. przed komisją powołaną przez Burmistrza Gminy i Miasta Nisko.
Akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego wręczyli burmistrz dr Konrad Krzyżak oraz I zastępca burmistrza Katarzyna Ożóg-Bąk. Podczas ceremonii nauczycielki złożyły uroczyste ślubowanie w obecności władz miasta oraz dyrektorów swoich placówek: Danuty Gorczycy (ZSP nr 2) i Aliny Wójtowicz (ZSP nr 1).
Komentarze