0.0 / 5
Rudnik nad Sanem 27 maja 2026

Umowa na budowę kanalizacji przy ul. Doliny podpisana

W Urzędzie Gminy i Miasta w Rudniku nad Sanem podpisano umowę na realizację inwestycji pn. „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej przy ul. Doliny – etap I”.

REKLAMA

Dokument podpisali burmistrz Rudnika nad Sanem Tadeusz Handziak, przy kontrasygnacie skarbnika gminy Grażyny Reichert. W spotkaniu uczestniczył również zastępca burmistrza Dariusz Świta. Wykonawcą zadania będzie firma „MONTERES” Sp. z o.o. z Przeworska, reprezentowana przez prezesa Marka Piękosia.

Inwestycja obejmuje budowę nowej sieci kanalizacji sanitarnej przy ul. Doliny. Wartość zadania wynosi 1 mln 150 tys. 873 zł i 49 gr.

- To bardzo ważna inwestycja dla mieszkańców tej części miasta. Systematycznie realizujemy kolejne zadania związane z rozbudową infrastruktury komunalnej, ponieważ zależy nam na poprawie jakości życia mieszkańców oraz dalszym rozwoju naszej gminy - podkreśla Tadeusz Handziak burmistrz.

Oceń artykuł: 
Aktualna ocena:  0.0

Udostępnij artykuł:

Oceń artykuł: 
Aktualna ocena:  0.0

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Wpisz nazwę użytkownika
Wpisz treść wiadomości
REKLAMA
logo logo

Sztafeta w nowej odsłonie – szybkie newsy, lokalne historie i wszystko, czym żyje Stalowa. Zawsze na bieżąco, zawsze po sąsiedzku.

Mieięcznik Sztafeta

Dołącz do stałych czytelników

Kliknij i dowiedz się jak możesz zamówić stałą prenumeratę naszej gazety!

Zamów prenumeratę

Wydawnictwo Sztafeta Sp. z o.o.

Al. Jana Pawła II 25A/1010
37-450 Stalowa Wola

15 810 94 00 (Redakcja)

redakcja@sztafeta.pl

Twój koszyk

{{ formatPrice(item.price) }} zł
Suma: {{cart.total}} {{cart.currency=='PLN'?'zł':''}}
Realizuj zamówienie
Nie masz żadnych produktów w koszyku. Przejdź do sklepu