0.0 / 5
Stalowa Wola 13 maja 2026

56-latek ukarany po meczu Stali Stalowa Wola

Podczas piątkowego meczu pomiędzy Stalą Stalowa Wola a Sokołem Kleczew zatrzymano 56-letniego mieszkańca Stalowej Woli.

REKLAMA

Do interwencji doszło na terenie Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej. Według ustaleń mężczyzna nie wykonywał poleceń służb porządkowych, a dodatkowo wniósł na stadion alkohol. Sprawa została skierowana do sądu w trybie przyspieszonym.

W sobotę sąd wymierzył 56-latkowi karę 2 tys. zł grzywny. Orzeczono wobec niego również dwuletni zakaz wstępu na mecze z udziałem Stali Stalowa Wola.

To kolejny podobny incydent podczas meczów rozgrywanych w Stalowej Woli. Wcześniej, podczas spotkań z Sandecją Nowy Sącz i Rekordem Bielsko-Biała, zatrzymano osoby, które również wnosiły alkohol na stadion.

Oceń artykuł: 
Aktualna ocena:  0.0

Udostępnij artykuł:

Oceń artykuł: 
Aktualna ocena:  0.0

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Wpisz nazwę użytkownika
Wpisz treść wiadomości
REKLAMA
logo logo

Sztafeta w nowej odsłonie – szybkie newsy, lokalne historie i wszystko, czym żyje Stalowa. Zawsze na bieżąco, zawsze po sąsiedzku.

Mieięcznik Sztafeta

Dołącz do stałych czytelników

Kliknij i dowiedz się jak możesz zamówić stałą prenumeratę naszej gazety!

Zamów prenumeratę

Wydawnictwo Sztafeta Sp. z o.o.

Al. Jana Pawła II 25A/1010
37-450 Stalowa Wola

15 810 94 00 (Redakcja)

redakcja@sztafeta.pl

Twój koszyk

{{ formatPrice(item.price) }} zł
Suma: {{cart.total}} {{cart.currency=='PLN'?'zł':''}}
Realizuj zamówienie
Nie masz żadnych produktów w koszyku. Przejdź do sklepu