Do interwencji doszło na terenie Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej. Według ustaleń mężczyzna nie wykonywał poleceń służb porządkowych, a dodatkowo wniósł na stadion alkohol. Sprawa została skierowana do sądu w trybie przyspieszonym.
W sobotę sąd wymierzył 56-latkowi karę 2 tys. zł grzywny. Orzeczono wobec niego również dwuletni zakaz wstępu na mecze z udziałem Stali Stalowa Wola.
To kolejny podobny incydent podczas meczów rozgrywanych w Stalowej Woli. Wcześniej, podczas spotkań z Sandecją Nowy Sącz i Rekordem Bielsko-Biała, zatrzymano osoby, które również wnosiły alkohol na stadion.
Komentarze