Do tego tragicznego w skutkach wypadku doszło w niedzielę, 27 listopada, na osiedlu Wielowieś w Tarnobrzegu. Okoliczności zdarzenia nie są jeszcze znane.
Jak podaje tarnobrzeska policja, do wypadku doszło około godziny 3 w nocy. Ze wstępnych ustaleń wiadomo, że pociąg towarowy śmiertelnie potrącił mężczyznę. Tożsamość mężczyzny oraz przyczyny tej tragedii nie zostały jeszcze ustalone.
Na miejscu zdarzenia pracowali ratownicy medyczni strażacy PSP i OSP, policja oraz Straż Ochrony Kolei.
AKTUALIZACJA
Śledczy ustalili, że pociąg towarowy Sosnowiec - Świerżno Górne - Kozienice przewożący węgiel, jadący od strony Chmielowa w kierunku Sandomierza, będąc na wysokości osiedla Wielowieś, na nieoświetlonym odcinku torów, najechał na leżącego na torach mężczyznę. Na miejscu śmierć poniósł 47-letni mieszkaniec Tarnobrzega. Funkcjonariusze ustalili, że 59-letni maszynista był trzeźwy. Fot. OSP Wielowieś Czytaj również: https://sztafeta.pl/2022/11/23/rozboj-w-biedronce-kradziez-ochroniarz/
Komentarze