0.0 / 5
27 maja 2021

Tenis stołowy. Amelia Kramek z Gim-Tim 5 Stalowa Wola mistrzynią i wicemistrzynią Podkarpacia Żaczek

REKLAMA
W Dukli odbywały się Mistrzostwa Podkarpacia Żaków w tenisie stołowym. Z dwoma medalami wróciła z nich Amelia Kramek z Uczniowskiego Klubu Sportowego Gim-Tim 5 Stalowa Wola.
Stalowowolanka wywalczyła mistrzowski tytuł w grze podwójnej oraz wicemistrzowski w grze pojedynczej. W turnieju indywidualnym Amelia Kramek zapewniła sobie awans do finału po zwycięstwie nad Łucją Kobosz z AZS Politechnika Rzeszów 3:0 (6,8,6). W spotkaniu o pierwsze miejsce przegrała z Aleksandrą Makar (Nurt Przemyśl) 0:3 (7,7,3). Miejsca pozostałych Żaków Gim-Tim 5, dziewczęta: 17. Hanna Opalińska, 18. Julia Gątarz, 21. Karolina Gątarz. Karolina, chłopcy: 9. Aleksander Łukasik, 11. Jakub Hawrylak. W grze podwójnej partnerką Amelii była Anna Rogala - aktualnie niezrzeszona w żadnym klubie. W półfinale pokonały rzeszowski debel: Julia Wrotniak/Łucja Kobosz 2:0 (7,4), a w finale Zuzannę Kwaśnicką (UKS MOSiR Dukla) i Aleksandrę Makar (Nurt Przemyśl) 2:0 (9,6).
Oceń artykuł: 
Aktualna ocena:  0.0

Udostępnij artykuł:

Oceń artykuł: 
Aktualna ocena:  0.0

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Wpisz nazwę użytkownika
Wpisz treść wiadomości
REKLAMA
logo logo

Sztafeta w nowej odsłonie – szybkie newsy, lokalne historie i wszystko, czym żyje Stalowa. Zawsze na bieżąco, zawsze po sąsiedzku.

Mieięcznik Sztafeta

Dołącz do stałych czytelników

Kliknij i dowiedz się jak możesz zamówić stałą prenumeratę naszej gazety!

Zamów prenumeratę

Wydawnictwo Sztafeta Sp. z o.o.

Al. Jana Pawła II 25A/1010
37-450 Stalowa Wola

15 810 94 00 (Redakcja)

redakcja@sztafeta.pl

Twój koszyk

{{ formatPrice(item.price) }} zł
Suma: {{cart.total}} {{cart.currency=='PLN'?'zł':''}}
Realizuj zamówienie
Nie masz żadnych produktów w koszyku. Przejdź do sklepu