12 Comments

 1. 1

  Doska ch

  Oczywiście „Boso ” ponieważ jak zawsze była ochota gdzieś jechać i rodzice martwiąc się o mnie i rodzeństwo mówili że za daleko to nasza odpowiedź zawsze ale to zawsze brzmiała :”pójdę boso, pójdę boso, pójdę bosooooooooo”☺

  Reply
 2. 2

  Anna

  Podoba mi się wiele utworów zespołu ZAKOPOWER. Ale z dużym sentymentem słucham piosenki „Tak ma być”.
  Mądry tekst – prosta prawda – w pięknych słowach o sensie życia ma TREŚĆ, nie jest przypadkowym zlepkiem słów. Świetna muzyka.
  „W przeciwnościach jest też życia smak i sens”

  Reply
 3. 3

  Agnieszka

  Ciężko wybrać jeden utwór spośród tylu dobrych. Myśle, że postawię na „Było, minęło”. Piosenka melancholijna, wprowadzająca w podniosły nastrój. Słowa bardzo życiowe, na czasie. Utwór ten za każdym razem przypomina mi o ważnej osobie w moim życiu, której już obok nie ma, ale dzięki niemu „czuje” i wiem, ze jeszcze się spotkamy.. kiedyś.. ale na pewno!

  Reply
 4. 4

  Agata

  Nieużyty frak
  Dziurawy płaszcz
  Znoszony but
  – Tylko BOSO 🙂 można przenieść się gdzieś, gdzieś daleko i biegać boso, bo świat jest cudowny, robi sie tak miło przy takich piosenkach.

  Reply
 5. 5

  Marta

  Tylko BOSO! Po dobrej imprezie w rytmach „BOSO” – wracając do domu w połowie dogi ściągam szpilki i z radością stwierdzam, że „pójdę boso….”

  Reply
 6. 6

  Teresa

  ,, Tak ma być ” – Tu jest tak , jak ma być, piękna muzyka , mądre słowa. Należę do pokolenia,które .gdy coś się popsuje nie wymienia na nowe ,tylko naprawia. Zbawienna kropla rozumu w oceanie naszego codziennego szaleństwa.

  Reply
 7. 7

  Bożena

  BOSO z dedykacją dla mojego ukochanego męża który uwielbia ten utwór najbardziej ze wszystkich a folkowy zespół ZAKOPOWER najbardziej na świecie. Byłby to wspaniały mikołajkowy prezent dla niego i na pewno niezapomniane chwile nasze podczas muzycznej uczty w góralskim klimacie. Hej !

  Reply
 8. 8

  Anna

  „Boso ” Boso przes świat .Oszukiwac czas. Tak idziemy dzisiaj tak.

  Reply
 9. 9

  Ania

  „Boso ” Boso przes świat .Oszukiwać czas. Tak bardzo kocham ta piosenkę że nie wyobrażam sobie bez niej dnia. Codziennie rano budzi mnie dzwonek telofonu z ktorego rozbrzmiewa teks.Pójdę boso pojdę boso pójdę boosooo.☺☺

  Reply
 10. 10

  Joanna

  Jako mentalna góralka tylko przez przypadek mieszkająca na nizinach uwielbiam góralskie klimaty. Ciężko wybrać ulubioną piosenkę, bo wszystkie są świetnie zagrane i zaśpiewane, ale ciut przed wszystkimi znajduje się „Galop”. Piosenka łączy nowoczesne brzmienie z muzyką gór, a tekst daje do myślenia. Piękny głos Sebastiana przypomina nam, że nasze życie to taki galop bez końca. Czasami trzeba jednak przystanąć i zastanowić się dokąd ten galop nas zaprowadzi? Trzeba znaleźć chwilę na zadumę, na pomyślenie o przyszłości, o tym co w życiu jest tak naprawdę ważne.

  Reply
 11. 11

  Adrian

  Według mnie trudno wybrać ale sądzę że jest to utwór Boso. Dlatego że wspomina o tym że wszystko przemija , jest jakby odzwierciedleniem naszego ludzkiego życia.Przypomina nam to że wszystkie rzecz typu pieniądze , dom , majątek i tak przemija .I wtedy staniem przed Bogiem nie z wszystkim czym mamy ale boso i to on nas osądzi.Po za tym folklor góralski dodaje temu utworowi niezwykły klimat i jest bardzo przyjemny dla ucha.Ta piosenkę jest prawdziwa rzeczywistością przemija i mam wymiar ponadczasowy.

  Reply
 12. 12

  Karolina Gryn

  Miło nam poinformować, że podwójną wejściówkę na koncert zespołu ZAKOPOWER w Stalowej Woli wygrywa Pani Anna Pasieka 🙂

  Za wszystkie komentarze bardzo dziękujemy, a zwyciężczynię zapraszamy po odbiór biletów do naszej redakcji: Stalowa Wola, ul. 1 Sierpnia 12 (Metalowiec 6 piętro). Bilety należy odebrać do piątku (8.12.2017).

  Reply

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© 2014 Wydawnictwo Sztafeta sp. zoo | Wykonanie Sztafeta