8 Comments

 1. 1

  Rodzic

  Staszek ty prostolinijny prostaku arka ze wszystkiego sie rozlicza i nie chodzi o taki problem tylko o problem z burm. jak taka osoba może pełnić taka funkcje to że nie lubi dzieci i jest anty rodzinny to każdy już wie ale zeby doprowadzić do takiej sytuacji tojuz przesada i wstyd

  Reply
  1. 1.1

   Nizanka

   Arka nie jest własnością gminy to czemu gmina ma za nią płacić

   Reply
 2. 2

  Liljana

  Do rodzic: Skoro się ze wszystkiego rozlicza, to gdzie faktury, gdzie dokumenty, potwierdzenia? Mamy 2017 rok – z publicznych pieniędzy nie rozlicza się „na gębę”, nawet jak ma się „katolicki” w nazwie. Jak tacy kryształowi są, to niech to pokażą, a nie tylko kolejny raz łapkę po datki.

  Reply
 3. 3

  Tadek

  A ja nic nie wiem, ze Burmistrz nie lubi dzieci. Skąd taki wniosek? Tyle innych zespołów dziecięcych działa i jakoś nie słychać skarg. To chybiony argument. Problem jest gdzie indziej.

  Reply
 4. 4

  slava

  Czyli tłumacząc z kościelnego na ludzkie, biskup na Arkę grosza nie da i chce się jej pozbyc jak najszybciej. A co do rozliczeń – skoro audytor, który twierdzi, ze brak dokumentów rozliczeniowych kłamie, to nic łatwiejszego niz pokazac kopie tych dokumentów i potwierdzenia wpływu do gminy. Przecież jakieś dokumenty w Arce mają, prawda?

  Reply
 5. 5

  Wanda Burdzy

  Nasz Kochany i Szanowny Burmistrz Niska po prostu jako urzędnik samorządowy dba o to, aby dotacje z pieniędzy publicznych pochodzących z podatków mieszkańców miasta i gminy nie były w znacznej mierze wydawane na wynagrodzenia osób fizycznych kierujących prywatnymi podmiotami z nazwą „katolicki”

  Reply
  1. 5.1

   Wanda Burdzy

   Ament i Szczęść Boże

   Reply
 6. 6

  stan

  Czyli można zebrać pieniądze bez dojenia gminy. Więc o co cały zgiełk??

  Reply

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© 2014 Wydawnictwo Sztafeta sp. zoo | Wykonanie Sztafeta