Kontakt

Adres do korespondencji: Wydawnictwo Sztafeta Sp. z o.o. ul. 1 Sierpnia 12 37-450 Stalowa Wola e-mail: sztafeta@sztafeta.pl Zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS: 0000196725 REGON: 830020023 NIP: 865-000-37-63 Kapitał zakładowy Spółki - 95.000 zł

NUMER KONTA BANKOWEGO: Nadsański Bank Spółdzielczy: 56 9430 0006 0000 3085 2000 0001

Lilla Witkowska

PREZES ZARZĄDU - DYREKTOR SPÓŁKI: Lilla Witkowska

tel. 15 810 94 00, sztafeta.witkowska@gmail.com

SEKRETARIAT - ASYSTENT ZARZĄDU: Agata Wysokińska

tel./ fax 15 810 94 00, sztafeta.wysokinska@gmail.com

ZESPÓŁ REDAKCYJNY 

Konrad Sinica-001Konrad Sinica -  Redaktor Naczelny Tygodnika "Sztafeta" sztafeta.sinica@gmail.com, tel. 796 806 816

Agnieszka_Kopacz-001

Agnieszka Kopacz - Z-ca Redaktora Naczelnego Tygodnika "Sztafeta" kierownik Oddziału w Nisku

nisko@sztafeta.pl, tel. 15 642 25 01( Stalowa Wola), tel. 15 841 60 83 (Nisko), 509 387 009

BIel Mariusz

Mariusz Biel - sekretarz redakcji sportowej

biel@sztafeta.pl tel. 15 642 25 02, 509 387 011

Aleksandra Soból – dziennikarz sztafeta.sobol@gmail.com, tel. 509 387 005

Karolina Gryn – dziennikarz sztafeta.gryn@gmail.com, tel. 608 835 402

Paweł Brzozowski – dziennikarz sztafeta.brzozowski@gmail.com, tel. 602 207 690

Ania _JakobscheWiacek-002

Anna Jakobsche-Wiącek - kierownik składu komputerowego

ania.jakobsche@gmail.com, tel. 15 844 40 22

Anna DrykaAnna Dryka - specjalista ds. reklamy i ogłoszeń ogloszenia@sztafeta.pl, tel. 15 810 94 01, 513 013 198

Elżbieta Domańska-Hołody sztafeta.reklama@gmail.com, 15 810 94 01, 530 530 577

Janusz Ogiński - współpracownik nisko@sztafeta.pl, tel. 509 387 004

Dionizy Garbacz - współpracownik, autor książek tel. 509-387-012

© 2014 Wydawnictwo Sztafeta sp. zoo | Wykonanie Sztafeta